Самокат WORKER City — це дуже стійкий і швидкий самокат, створений для швидкої їзди, з алюмінієвими 16-дюймовими ободами та гладкими шинами для мінімального опору. Він оснащений високоякісними передніми та задніми V-гальмами для кращого гальмівного ефекту. Самокат підходить як для рівної, так і для помірної місцевості. Розмір рами, вантажопідйомність та регулювання висоти керма розраховані як на підлітків, так і на дорослих. Він відповідає найвищим стандартам безпеки, його сертифікати відповідають найсуворішим європейським стандартам EN-71 німецької випробувальної лабораторії TÜV-GS.

Технічний опис:
Основні характеристики
- Рама: сталь
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Мінімальний рекомендований зріст водія: 150–185 см
- Вилка: сталь
- Рульова колонка: сталь
- Кермо: сталеве, BMX
- Руків'я: гумові з зовнішніми упорами
Колеса та комплектуючі:
- Розмір коліс: 16" / 16"
- Ободи: алюмінієві
- Втулки: алюмінієві
- Підшипники: кулькові
- Шини (передня / задня): Wanda King 16×2.125" (57‑305), гладкий малюнок для мінімального опору
- Максимальний тиск (передня / задня): 2,5 бар / 2,5 бар
Гальмівна система:
- Гальма: V‑Brake, алюмінієві
- Гальмівні важелі: алюмінієві
Конструкція:
- Підніжка: пластикова, бічна
- Важелі швидкого звільнення: немає
- Вага: 9,5 кг
- Довжина: 141 см
- Довжина підніжки: 36 см
- Ширина підніжки: 12,2 см
- Висота підніжки від землі: 14 см
Кермо та елементи управління:
- Висота керма: 99–112 см
- Ширина керма: 60 см
- Ширина поручнів: 11 см (9 см до упору)
- Висота ліхтаря: 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WORKER |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,5 кг |
| Висота, см | 112 см |
| Довжина, см | 141 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Конструкція | нескладана |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір коліс | 16"/16" |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Обычный |
| Ширина, см | 60 см |
- Ціна: 9 225,45 ₴







Відправка з 13 червня 2026