Складаний самокат inSPORTline Discola, виготовлений із міцного, але легкого алюмінію, оснащений високоефективним дисковим гальмом на задньому колесі. Завдяки своїм розмірам самокат підходить як підліткам, так і дорослим. Завдяки інтуїтивно зрозумілому механізму складання самокат (разом із кермом) можна за лічені секунди скласти до компактних розмірів, що дозволяє носити його в руках, перевозити в автобусі чи поїзді або у багажнику автомобіля.
Система підвіски та міцна передня вилка забезпечать вам комфорт навіть на ґрунтових дорогах. Однак регульована висота керма та колеса розміром 230/200 мм роблять самокат придатним переважно для асфальтованих доріг, забезпечуючи плавну та комфортну їзду. Протиковзна платформа, дзвінок, крила та згаданий вище задній дискове гальмо забезпечать вашу безпеку. Коли потрібно лише м'яко загальмувати, можна скористатися ножним гальмом. Воно має гумове подовження, яке захищає вас від бризок води. Крім того, на подовженні є світловідбивач, який покращує вашу видимість в умовах недостатнього освітлення.
Ви також оціните практичну підніжку, завдяки якій вам не доведеться ставити самокат на землю, коли ви на ньому не їдете. Тримач для пляшки ідеально підходить для тих, хто любить довгі поїздки, оскільки дозволяє завжди мати під рукою освіжаючий напій. Ергономічні накладки на кермо та низька платформа забезпечують додатковий комфорт.
Технічний опис:
- Алюмінієва рама
- Передня та задня підвіска
- Легко складається (включно з кермом)
- Ергономічні гумові накладки на кермо
- Задній дискове гальмо, що керується з керма
- Заднє ножне гальмо
- Передні та задні крила
- Гумовий подовжувач зі світловідбивачем на задньому крилі
- Тримач для пляшки
- Підставка
- Дзвінок
- Посилена передня вилка
- Рекомендований мінімальний зріст користувача: 125 см
- Регульована висота керма: 82 – 106 см
- Ширина керма: 37 см
- Розміри деки: 34 x 13 м
- Довжина деки: 43 см
- Висота деки від землі: 10 см
- Підшипники: ABEC 7
- Діаметр коліс: переднє — 230 мм, заднє — 200 мм
- Матеріал коліс: PU
- Твердість коліс: 86A
- Максимальна вага: 100 кг
- Розміри: 98 x 37 x 82 см
- Розміри в складеному вигляді: 86 x 13 x 36 см
- Вага: 6,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Конструкція | Складана |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6,3 кг |
| Висота, см | 82 см |
| Довжина, см | 98 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір коліс | 9"/7,8" |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Обычный |
| Ширина, см | 37 см |
- Ціна: 4 905,80 ₴











Відправка з 13 червня 2026