Виготовлені з міцного пластику, пластикові санки Twister зроблять зимові пригоди ваших малюків особливими. Два ручних гальма допоможуть вашій дитині постійно тримати санки під контролем.
Мотузка і мала вага - 1,1 кг стануть у пригоді, коли потрібно тягнути. Крім того, при обмеженні ваги 50 кг на санчатах можуть кататися двоє маленьких дітей одночасно. Діти отримають задоволення від пластикових санок Twister.
Технічний опис:
- Снігові санки з надзвичайно міцного пластику
- Підвищене сидіння
- Два практичних бічних гальма
- Мотузка у комплекті
- Ударостійкий
- Розміри: Д 79 х Ш 39 см
- Обмеження по вазі: 50 кг
- Вага: 1,1 кг
- Матеріал: пластик
- Підходить для дітей віком від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Довжина, см | 79 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, см | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴

