Виготовлений із міцного пластику, санки Sled Turbojet зробить зимові пригоди ваших малюків особливими. Два ручних гальма допоможуть вашій дитині постійно тримати санки під контролем.
Канат і надзвичайно мала вага (1,4 кг) стануть у пригоді, коли санчата потрібно тягнути. Крім того, при обмеженні ваги 50 кг на санчатах можуть кататися двоє маленьких дітей одночасно. Ваші діти отримають масу задоволення від зимових прогулянок з пластиковими санками Turbore.
Технічний опис:
- Снігові санки з надзвичайно міцного пластику
- Підвищене сидіння
- Два практичних бічних гальма
- Поставляється з мотузкою
- Ударостійкий
- Розміри: Д 85 х Ш 42 х В 19 см
- Обмеження по вазі: 50 кг
- Вага: 1,4 кг
- Матеріал: пластик
- Підходить для дітей віком від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,4 кг |
| Довжина, см | 85 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, см | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131 ₴

