Пластикові санки Spartan Snow особливо підійдуть для дітей, які хочуть знайти розваги пригоди взимку. Санки зроблені цільними, а тому конструкція набагато міцніша і довговічніша.
Загартований пластик, який має високу стійкість до ударів, додає санкам ще більшої міцності. Нарешті, пластикові санки мають ручку для мотузки, що дозволяє легко тягнути дитину.
Технічний опис:
- виготовлені цільно
- ударостійкий
- можливість додавання мотузки
- максимальне навантаження : 80 кг
- матеріал : загартований пластик
- розміри : довжина 58 см х ширина 46 см
- підходить для дітей від 8 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spartan |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 58 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 80 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, см | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953 ₴

