-5%

Басейн каркасний прямокутний Bestway Power Steel 549x274 см (56466) - світло-сірий
71 716 ₴
68 130,20 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 травня 2026+380 (97) 870-58-95
Менеджер- +380 (93) 332-67-02Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн каркасний прямокутний Bestway Power Steel 549x274 см (56466) - світло-сірий

Цей басейн 549x274x122 см, виготовлений з міцного ПВХ, прослужить багато сезонів прохолоди і відпочинку влітку. В основі басейну лежить стійка каркасна конструкція, яка підтримується з кожного боку ніжками - приблизно 30 см додатково з кожного боку. Наш басейн поставляється з додатковими аксесуарами, які допомагають підтримувати воду в басейні чистою.

Басейн заповнений водою на 90%.
Інструкція з використання дозволяє швидко зібрати басейн.
Примітка: для роботи пісочного насоса вам знадобиться спеціальний картридж з кварцовим піском відповідної товщини 0,4 - 0,8 мм, який входить в комплект.
- Бренд: BESTWAY
- Модель: 56466
- Розмір: 549 x 274 x 122 см
- Об'єм басейну: 14812 л
- Продуктивність пісочного насоса: 5678 л / год
- Тип фільтра: кварцовий пісок 0,4-0,8
- Вага: 124 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 122 см |
| Довжина, см | 549 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Объем, л | 14812 л |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Каркасний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 274 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 130,20 ₴




