-5%

Бігова доріжка електрична Energetic Body W200
27 492 ₴
26 117,40 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (97) 870-58-95
Менеджер- +380 (93) 332-67-02Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна бігова доріжка електрична Energetic Body W200, призначена для бігунів-любителів. Потужний двигун і широке полотно дозволяють насолоджуватися бігом вдома навіть у невеликих приміщеннях. Бігова доріжка W200 складається і має транспортувальні ролики, що полегшує її зберігання та переміщення.
Ідеальний тренажер для початку аматорських занять бігом.
Номінальна потужність: 1 к.с./ 600 Вт
Максимальне навантаження: 110 кг
Світлодіодний дисплей відображає:
- Швидкість
- Дистанція
- Час
- Калорії
Швидкість: 1 км/ год - 10 км/ год
Розміри бігового полотна: 100 х 34 см
Розміри виробу: 120 x 60 х 120 см
12 внутрішніх інтелектуальних програм
Вага: 23 кг
Габаритні розміри: 120 х 60 х 120 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Конструкція | Складана |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23 кг |
| Висота, см | 120 см |
| Довжина, см | 60 см |
| Клас | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество программ | 12 |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 10 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 1 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 100 х 34 см |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Электрический |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 117,40 ₴

