
Бігова доріжка електрична WCG-H560М + Гантелі + Масажер
37 169 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 332-67-02Менеджер
Бігова доріжка електрична WCG-H560М + Гантелі + Масажер
Інтенсивні бігові тренування не виходячи з дому? Немає проблем з електричної біговою доріжкою WCG-H560M Ця модель має широкий діапазон швидкостей, що в поєднанні з 12 програмами тренувань дозволяє налаштувати ефективний режим вправ в домашніх умовах. Міцна конструкція, автоматичний кут нахилу, навчальні програми та потужний двигун — головні переваги цієї моделі.
Можливості:
- ключ захисту
- Можливість з'єднання з пристроєм MP3 (контроль вибору треків)
- Вхід USB BLUETOOTH
- 2 колонки
- 2 місця на пляшки
- 2 гантелі вагою по 1,8 кг.
- 2 додаткові ручки
- Комплект (необхідні інструменти, мастило для бігової доріжки)
- Установка кута нахилу: Автоматична - Auto Incline
- Інструкція (українською, англійською)
Завдяки цьому за допомогою однієї кнопки ми можемо вільно регулювати висоту ухилу в діапазоні від 0 до 15%. Ви можете зробити це, не встаючи з бігової доріжки під час тренування. Для бігової доріжки з ручним нахилом ви повинні припинити тренування для цього. Амортизація — амортизація (8-точок) є дуже важливою перевагою бігової доріжки. Завдяки амортизації доріжкою можуть скористатися навіть ті, у кого є проблеми з суглобами.
Максимальне навантаження — 120 кг
Бігова доріжка: розміри стрічки — довжина 1260 мм, ширина 450 мм
Кут нахилу бігового полотна: 0-15%,
Двигун — Потужний мотор робить наші бігові доріжки дуже хорошим вибором для покупки.
Панель управління
Це дозволяє нам контролювати функції всього пристрою, РК-дисплей, який показує поточну програму вправ, і такі вимірювання як: час, відстань, калорії, швидкість, пульс. Масажер з масажним поясом: завдяки масажеру ви розслабитеся після тренування. Характеристики: Двигун доріжки навіть на піковій потужності працює тихо і плавно
Вбудований вентилятор охолоджує мотор, захищає його від перегрівання і продовжує термін його служби
Сенсорні датчики вимірювання пульсу на поручнях тренажера дозволяють вам контролювати навантаження на ваш організм в будь-який момент тренування, що дозволить уберегтися від надмірних навантажень або додати навантаження для отримання найбільшого ефекту від тренування
Швидкість бігу від 1 до 16 км / год можна змінювати одним натисканням на кнопки швидкого перемикання швидкості на консолі тренажера або на кнопки регулювання швидкості на поручнях бігової доріжки Регулювання кута нахилу полотна 0-15% Телескопічна система для розкладання / складання бігової доріжки (газовий балон) Висока якість матеріалів гарантує довгий термін бездоганної служби тренажера Транспортувальні колеса значно полегшують переміщення тренажера За допомогою вбудованого MP3 інтерфейсу і колонок можна під час занять прослуховувати улюблену музику з зовнішніх пристроїв. Спеціальні підставки на консолі дозволяють тримати пляшечку з водою завжди під рукою
Виробник WCG Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Конструкція | Складана |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 68 кг |
| Висота, см | 143 см |
| Довжина, см | 193 см |
| Клас | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Угол наклона | 0-15 % град. |
| Количество программ | 12 |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 16 км/год |
| Потужність двигуна, к.с. | 2,1 к.с. |
| Розмір бігового полотна | 126 х 45 см |
| Термін доставки | 120 кг |
| Ширина, см | 83 см |
- Ціна: 37 169 ₴






