Диск TCZ05 HMS — це чавунний диск для штанги. Виріб виготовлено з матеріалів найвищої якості, завдяки чому комфорт використання протягом багатьох років залишатиметься таким самим, як у день його придбання.
Головними перевагами диска є ідеальне лиття та естетичне оздоблення. Завдяки можливості змінювати навантаження ми можемо підвищувати рівень складності своїх тренувань. Диск має діаметр отвору 31 мм, завдяки чому підходить до будь-якої стандартної штанги.
Чорні диски марки HMS ідеально підходять як для початківців, так і для більш досвідчених спортсменів.
Чорний диск HMS доступний у таких варіантах: 1,25 кг, 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 кг, 20 кг.
Технічні характеристики:
- Матеріал: чавун
- Діаметр отвору: 31 мм
- Вага: 5 кг
Зовнішній діаметр:
- 1,25 кг: 123 мм
- 2,5 кг: 162 мм
- 5 кг: 213 мм
- 10 кг: 275 мм
- 15 кг: 320 мм
- 20 кг: 360 мм
Товщина:
- 1,25 кг: 19 мм
- 2,5 кг: 24 мм
- 5 кг: 28 мм
- 10 кг: 35 мм
- 15 кг: 40 мм
- 20 кг: 41 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 31 мм |
| Діаметр диска | 213 мм |
| Клас | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Матеріал | Чавун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Диск |
| Товщина | 28 мм |
- Ціна: 814 ₴


