Оплата та доставка


Доставка замовлень по Україні

Нова Пошта та Міст Експрес

Ми доставимо Ваше замовлення за допомогою кур'єрських служб експрес доставки в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни. При оформленні не забудьте вказати, яким саме кур'єром доставити Вам замовлені товари (для вибору доступні - Нова пошта та МістЕкспресс).

Ви також можете вибрати варіант доставки у відділення кур'єрської служби або замовити адресну доставку до Ваших дверей.

Вартість доставки оплачується покупцем за тарифами обраного кур'єра.

При замовленні на суму від 10 000 грн. безкоштовна доставка по Україні.

Як оплатити замовлення

Накладенний платіж

Даний варіант дозволяє сплатити Ваше замовлення після отримання та перевірки товару у відділенні Нової Пошти чи МістЕкспрессу, що дуже зручно.Важливо! Кур'єри стягують з одержувача додаткову комісію (її розмір залежить від обраного Вами кур'єра).

Visa и MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу (БЕЗ КОМІСІЙ).

Оплата на картку ПриватБанку

Даний варіант є найвигіднішим з точки зору економії, оскільки Вам не доведеться оплачувати додаткову комісію курьерам. Якщо при оформленні замовлення, Ви вибрали саме цей варіант оплати, то наші менеджери повідомлять Вам номер картки ПриватБанку для оплати зручним для Вас способом (наприклад, смс - повідомленням).

Важливо! При отриманні посилки у відділенні пошти або у кур'єра, ви оплачуєте товар і підписуєте акт прийому-передачі товару, який свідчить про те, що ви перевірили вміст посилки і претензій у вас немає.